Homecare - zarządzanie najmem

O firmie O nas

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

O nas

Jesteśmy biurem świadczącym usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz NOWOŚĆ na Nyskim rynku, a mianowicie zajmujemy się usługami związanymi z ZARZĄDZANIEM NAJMEM. Zarządzanie najmem to w Polsce nowość. W innych krajach Unii Europejskiej, usługi tego typu są świadczone od bardzo dawna. Home Care jest jedynym biurem w Nysie zajmującym się tego typu działalnością, zwaną również opieką nieruchomościami na wynajem. Zarządzamy wszystkimi rodzajami nieruchomości takimi jak: mieszkania, domy, lokale użytkowe, domy letniskowe.                                                                                                                                        

Usługi te kierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych szukających profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wejścia na rynek, w celu uzyskania z najmu jak największych korzyści finansowych. Posiadamy bogate, kilkuletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, wiemy jak zarządzać twoją nieruchomością, tak abyś mógł spać spokojnie, a Twoje dochody z najmu były dla Ciebie satysfakcjonujące. Posiadamy własny portfel mieszkań pod wynajem i nadal go powiększamy, zwiększając tym samym rynek wynajmu, a swoją wiedzę poszerzamy w Stowarzyszeniu „Mieszkanicznik”, którego jesteśmy członkiem, www.mieszkanicznik.org.pl. Zaufało nam już sporo klientów przebywających obecnie za granicą jak i osoby mieszkające w Nysie, nieposiadające czasu aby zająć się swoją nieruchomością. Wierzymy, że Ty możesz być następnym zadowolonym z naszych usług Partnerem. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z oferta i skontaktowania z obsługą Home Care. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na sumę  300.000.00zł.

Home Care Twój Najlepszy Opiekun Nieruchomości ZAPRASZAMY !!!

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.