Homecare - zarządzanie najmem

Wynajem Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 1 900 zł

Lokal usługowy o powierzchni 85m2 składający się z 3 pomieszczeń, dwóch toalet, zaplecza socjalnego, korytarza-poczekalni oraz ogrodu. Obecnie w jednej z części lokalu, przedstawionej na rzucie prowadzony jest salon fryzjerski. Lokal położony w centrum na parterze, idealny na salon kosmetyczny lub na działalność biurową. W każdym pomieszczeniu znajdują się wyprowadzone instalacje wodne na przyłącz umywalek-zlewy oraz w jednym dodatkowo znajduje się instalacja wodnokanalizacyjna, na montaż np. kabiny prysznicowej. Dodatkowym atutem lokalu jest ogródek znajdujący się od strony zaplecza lokalu. Do wykorzystania na cele reklamowe jest jedna witryna oraz miejsce na kaseton.

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

RZUT

Lokalizacja nieruchomości

Lokal położony w centrum, ok 500m od Rynku. Obok znajdują się: apteka, przychodnie, sklepy.
Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Przeworska-Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.