Homecare - zarządzanie najmem

Wynajem Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 1 400 zł

Do wynajęcia warsztat mechaniczny o powierzchni 250m2 w dobrej lokalizacji przy głównej trasie 2 km od Nysy , 1200 metrów od Castoramy wraz z zapleczem (biuro, szatnia i łazienka). Cały teren ogrodzony, wjazd z głównej drogi. Wyposażenie warsztatu: spawarka , giętarka walcowa, wiertarki, piły do metalu , aluminium , praska hydrauliczna stoły montażowe i inne. Możliwość prowadzenia warsztatu samochodowego, produkcji metalowych konstrukcji itp. Bardzo tanie ogrzewanie - piec z nadmuchem-rozprowadzeniem ciepłego powietrza, ( możliwość palenia różnymi zbędnymi składnikami gałęzie, odpady tartaczne itp. ). Dodatkowo hala magazynowa 300m2 możliwość także wynajęcia, możliwy podział Szczegóły do ustalenia.

Dodatkowe zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Przeworska-Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.