Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 125 000 zł

Lokal użytkowy (MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIE) o powierzchni 76,14m2, znajdujący się w budynku usługowo-mieszkalnym, położony na pierwszym piętrze. W skład lokalu wchodzą 3 pomieszczenia w tym jeden przystosowany pod aneks kuchenny, łazienka w stanie surowym-do wykończenia. Lokal posiada rozprowadzoną instalację centralnego ogrzewania, która jest wpięta do jednego pieca, który zasila cały budynek, zalecany jest montaż własnego pieca. Budynek ocieplony, nowe instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne oraz gazowe. Cicha i spokojna okolica.

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.