Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Działki budowlane

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Działka budowlana 182 000 zł

Działka budowlana o powierzchni 14,03ar, położona nad Jeziorem Nyskim. Media: woda, energia i kanalizacja znajduje się w drodze - wewnętrznej, jak na załączonej mapie do oferty. Oferowana działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako 1MP/MN - TERENY ZABUDOWY PENSJONATOWEJ LUB MIESZKALNEJ JEDNORODZINNEJ. Dopuszcza się zabudowy w formie wielobryłowej oraz realizację zabudowy gospodarczej i garażowej jako wolnostojącej lub w zawiązaniu do architektury budynku głównego o wysokości do okapu 2,7m. Zabudowa pensjonatowa nakazuje przyjąć stanowisko postojowe dla samochodów osobowych w ilości minimum 30% miejsc noclegowych, ale nie mniej niż 3 miejsca postojowe, a dla zabudowy jednorodzinnej nie mniej niż 3 miejsca postojowe. W planach przewidziana jest budowa zejścia bezpośrednio na plażę dla mieszkańców oraz placu zabaw. POLECAMY !!!

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

PLAN DZIAŁKI

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.