Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Domy

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Dom 215 000 zł

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 121,80m2, położony w miejscowości Jaszów-gmina Grodków, na działće o powierzchni 63 ar. Parter domu stanowią dwa pokoje, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż z kotłownią oraz ganek. Na piętrze obecnie jest otwarta przestrzeń ale w projekcie przewidziane są trzy pokoje, hall, garderoba oraz balkon. Podłogi pokryte są wylewką, okna PCV, dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Do domu dopraowadzona jest woda, ale bez rozporowadzenia po całej nieruchomości. Rozprowadzona jest tylko elektryka. Szambo tuz obok domu. Do nieruchomości doprowadzona jest również sieć telefoniczna. Poza domem w stanie surowym na działce znajduje się również stary, przedwojenny dom, który może służyć jako pomieszcenia gospodarcze. Przed jak i za domem jest sporo działki, jest to teren dawnego młynu.

Dodatkowe zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.