Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 399 000 zł

Na sprzedaż budynek użytkowy, stanowiący pawilon handlowy o powierzchni 450m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 10ar. Obecnie w części pawilonu (na powierzchni 108m2), prowadzony jest BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCY sklep spożywczy, jest to jedyny sklep w tej miejscowości. Część przeznaczona na sklep składa się z sali sprzedaży, trzech magazynów, pomieszczenia socjalnego i toalety. Możliwość przejecia sklepu wraz z całym towarem. Dojazd na dostawy towaru znajduje się za sklepem. Obiekt wyposażony jest w monitoring. Media: woda, energia i kanalizacja. Ogrzewanie powierzchni sklepu - klimatyzacją, dach pokrytu jest papą. Pozostała powierzchnia budynku idealnie nadaje się np. na salę weselną, tym bardziej, że w tej miejscowości znajduje się bardzo ładny Pałac Frączków, w którym jest Hotel, lub na dużo większy market. samoobsługowy. Budynek jest częściowo podpiwniczony-pierwotnie była tam kotłownia. Miejscowość Frączków położona jest 10km od nysy i około 5km od obwodnicy Nysy. Możliwość zamiany na inną nieruchomość !!! Polecamy.

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

rzut

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.