Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Działki budowlane

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Działka budowlana 62 000 zł

Na sprzedaż działka (grunty orne) o powierzchni 8,88ar położona w miejscowości Konradowa, zaledwie 2km do centrum Nysy. Nabywając tą nieruchomość kupujący nabywa również w tej cenie 1/2 udziału drogi dojazdowej, która jest zaznaczona w ofercie na mapie kolorem zielonym. Media: woda, energia i kazalizacja w drodze tuż przy działkach (w odległości około 20m). Działka posiada warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (przyłączem wodociągowym, kanalizacyjnym i elektroenergetycznym). Istnieje również zakup działki znajdującej przed tą działką o powierzchni 7,84ar, tym samym uzyskujemy dużą dzialkę, prawie 17arową. Przy zakupie dwóch działek cena 105.000zł.

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

mapa

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.