Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 365 000 zł

Na sprzedaż budynek "Chatka myśliwska", o powierzchni użytkowej 94m2 (powierzchnia nie obejmuje zabudowanego tarasu i pokoi), posadowiony na działce o powierzchni 14,94ar, w którym prowadzona była działalność gastronomiczna. Wewnątrz budynku znajdują się miedzy innymi: bar, pomieszczenie przeznaczone na zmywak, kuchnia, magazyn oraz toaleta dla personelu. Na zewnątrz w osobnym pomieszczeniu znajdują się toalety dla klientów. Na środku lokalu znajduje murowany grill z odprowadzonym kominem na zewnątrz gdzie porą zimową, można również rozpalić ognisko. Do budynku dobudowany jest również taras oraz na piętrze z osobnym wejściem znajdują się cztery małe pokoje. Ze względu na sporą powierzchnię działki za budynkiem istnieje możliwość rozbudowy lokalu i stworzenie dużej sali bankietowej w góralskim klimacie.

Dodatkowe zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości

Nieruchomość położona w zacisznym miejscu, tuż przy szlaku górskim, w sąsiedztwie znajdują się inne obiekty turystyczne, gdzie w sezonie letnim przebywają koloniści oraz organizowane są również wesela lub inne imprezy okolicznościowe.
Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.