Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Działki budowlane

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Działka budowlana 930 000 zł

Działka INWESTYCYJNA o powierzchni 1,14ha, położona w Niwnicy (na granicy Nysy z Niwnicą), w sąsiedztwie znajdują się również duże tereny inwestycyjne już zagospodarowane przez inne firmy, takie jak (stacja paliw, hurtownie, firmy budowlane). Działka posiada warunki zabudowy na postawienie dwóch hali o powierzchni 800m2 każda lub jedną dużą ok 2000m2 + budynek biurowy. Istnieje również możliwość budowa myjni samochodowej. Teren jest uzbrojony w wodę na działce oraz energię, brak kanalizacji (zalecana budowa własnego szamba - zbiorniki bezodpływowe). Dostęp do kanalizacji jest w odległości ok 400m od oferowanej działki. Oferta obejmuje mapę do celów projektowych.

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

1

2

Lokalizacja nieruchomości

Teren inwestycyjny zlokalizowany jest tuż na granicy Nysy z Niwnicą, ze względu na teren i znajdujące się w sąsiedztwie firmy jest to idealne miejsce na stworzenie hali produkcyjnej lub budowę marketu.
Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.