Homecare - zarządzanie najmem

Wynajem Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 500 zł

Lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni użytkowej 20m2 składający się z jednego pomieszczenia, położony na pierwszym piętrze, w budynku usługowym. LOKAL JEST W TRAKCIE REMONTU !!! Idealny lokal na mały salon kosmetyczny ze względu na wodę dostępną bezpośrednio w lokalu.Ogrzewanie miejskie - rozliczane proporcjonalnie od powierzchni lokalu w sezonie grzewczym (poza sezonem doliczana jest tylko opłata abonamentowa). Do czynszu najmu doliczana jest opłata ekspoatacyjna w wysokosći 15-40zł w zależności od ilości osób najmowanych lokal (opłata obejmuje wodę, śmieci, sprzątanie itp). Prąd jest rozliczany na podstawie podlicznika. Kaucja jednomisięczny czynsz najmu.

Dodatkowe zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.