Homecare - zarządzanie najmem

Wynajem Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 1 900 zł

Do wynajęcia trzy osobne lokale-pomieszczenia biurowe, z dużym korytarzem o łącznej powierzchni 130m2, znajdujące się w budynku usługowym na parterze ze wspólnym wejściem. Wchodząc do budynku znajduje się mała recepcja, z której można również skorzystać-w zależności od rodzaju prowadzonej tam działalności. Lokal posiada dwie toalety. Są to idealne pomieszczenia na biuro rachunkowe, studio fotograficzne etc... Przed budynkiem znajduje się spory parking. Ogrzewanie płatne jest tylko w sezonie ryczałtowo od m2 lokalu. Lokal posiada osobny alarm na te pomieszczenia. Czynsz najmu 1900 netto.

Dodatkowe zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości

Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Przeworska-Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.