Zaufało nam juz wielu właścicieli nieruchomości.
Dołącz do nich

Zgłoszenie oferty

Zamknij okno

Zaufało nam już wielu właścicieli nieruchomości. Dołącz do nich

Jesteśmy biurem świadczącym usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzamy mieszkaniami na wynajem. Zarządzanie najmem w naszym rejonie nie jest tak znane, jak w inncyh, dużo większych miastach w Polsce.  Home Care jest jedynym biurem w Nysie zajmującym się tego typu działalnością, zwaną również opieką nieruchomościami na wynajem. Zarządzamy wszystkimi rodzajami nieruchomości takimi jak: mieszkania, domy, lokale użytkowe, domy letniskowe.

Usługi te kierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych szukających profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wejścia na rynek, w celu uzyskania z najmu jak największych korzyści finansowych. Posiadamy bogate, kilkuletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, wiemy jak zarządzać twoją nieruchomością, tak abyś mógł spać spokojnie, a Twoje dochody z najmu były dla Ciebie satysfakcjonujące. Posiadamy własny portfel mieszkań pod wynajem i nadal go powiększamy, zwiększając tym samym rynek wynajmu. Zaufało nam już sporo klientów przebywających obecnie za granicą jak i osoby mieszkające w Nysie, nieposiadające czasu aby zająć się swoją nieruchomością. Wierzymy, że Ty możesz być następnym zadowolonym z naszych usług Partnerem. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z oferta i skontaktowania z obsługą Home Care. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na sumę 300.000.00zł.

Home Care Twój Najlepszy Opiekun Nieruchomości ZAPRASZAMY !!!

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.