Homecare - zarządzanie najmem

Sprzedaż Lokale użytkowe

Zamknij okno

Zgłoszenie oferty

Szczegóły oferty

drukuj Lokal użytkowy 320 000 zł

Na sprzedaż podziemny garaż położony w ścisłym centrum Nysy przy ul. Królowej Jadwigi/ Piastowskiej. Garaż jest złożony z dwóch części, w pierwszej znajduje się 5 miejsc parkingowych, w drugiej części jest również 5 miejsc, drugie wejście, pomieszczenie gospodarcze i pomieszczenie socjalne. Jest również małe pomieszczenie, które można zagospodarować na biuro. Dostępne media- woda, prąd. Jest możliwość mycia samochodów na terenie obiektu. Niskie koszty utrzymania (media z podliczników, raz na pół roku ok 170zł). Brama wjazdowa na pilota, wjazd zadaszony i oświetlony. Polecamy ten obiekt ze względu na duży potencjał przy podjęciu prowadzenia działalności w ścisłym centrum.

Dodatkowe zdjęcia

Rzut

rzut

Lokalizacja nieruchomości

Ścisłe centrum Nysy, ul. Piastowska- wjazd od ul. Królowej Jadwigi.
Udostępnij tę ofertę znajomym

Zainteresowany/a ofertą? Skontaktuj się z nami!

Agata Górska specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. 530 585 909

agata@homecare.nysa.pl
Dawid Przeworski agent nieruchomości

tel. 887 130 185

dawid@homecare.nysa.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik

podpowiada jak zarabiać na wynajmie nieruchomości!

Dowiedz się więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.